Контакти

Наші контакти

Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

Контактна інформація

  • Центр: вул. Троїцька, 21Г, ТСК «Новий металург», 3 эт., приймальня 329 Тополь: вул. Запорізьке шосе 53Б, 2 пов.
  • Щодня: 9:00 — 19:00
  • +38 (099) 731 83 85
  • [email protected]

Часті питання:

Так. Програми всіх курсів розробляються для новачків. Технічна освіта не обов’язково. Обов’язкова вимога: впевнене володіння персональним комп’ютером.

Так. Іноді ці завдання бувають дуже об’ємними. Виконані в термін завдання – дуже важлива частина вашого навчання.

Є. Ви можете записатися на пробне заняття (заняття в одній з діючих груп) або отримати відеозапис першого уроку по цікавого напрямку

У нас всі аудиторії обладнані ноутбуками або персональними комп’ютерами. Тільки в двох аудиторіях заняття проводяться на ноутбуках студентів. Цю інформацію можна уточнити при записі.

У групі може навчатися максимум 14 чоловік. Але заняття проходять таким чином, щоб ніхто не залишався без уваги. Зворотний зв’язок та рекомендації щодо домашніх завдань можна отримати онлайн в чаті групи або від ваших одногрупників, або від викладача.

Ми навчаємо людей віком від 16 до 50 років. Але якщо вам за 50, і ви хочете навчитися користуватися ПК, або пакетом офісних програм, – ми запишемо вас на індивідуальні курси.

Ви можете заповнити форму заявки на сайті, зателефонувати нам або замовити зворотний дзвінок. Ми передзвонимо вам, відповімо на всі питання і та повідомимо необхідний перелік документів, необхідний для оформлення договору.

Договір можна укласти у нас в офісі або віддалено для цього достатньо переслати нам фото необхідних документів. У відповідному листі ми відправимо вам оформлений договір і реквізити на оплату. Підписати і забрати свій оригінал договору ви зможете у нас в офісі у зручний для вас час або ж перед заняттями.

Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок, в відділенні банку, за допомогою терміналу самообслуговування або додатки Приват24.

Програми наших курсів розробляються викладачами – практиками. І відповідно, вони вкладають максимум необхідних знань в мінімум часу. Насправді, в IT сфері вам належить вчитися завжди, але для початку вам необхідний швидкий старт, тому наші курси інтенсивні, і передбачається, що крім аудиторних занять вам необхідно буде виконувати і домашні завдання.

Все учебные материалы высылают преподаватели в общий чат (слайды, видеозаписи занятий, материалы лекций).Всі навчальні матеріали висилають викладачі в загальний чат (слайди, відеозаписи занять, матеріали лекцій).

Так. До моменту закінчення курсу у вас вже буде готове резюме, яке вам допоможуть скласти на регулярній зустрічі “Як розпочати кар’єру в IT”. За результатами рейтингу резюме кращих студентів будуть відправлені роботодавцям. Також у нас є гарантована стажування в IT-інкубаторі за підсумками успішного захисту випускного проекту і співбесіди з Проектним менеджером.

Так звичайно. Для всіх студентів, які прийшли до нас за рекомендацією випускників передбачена знижка 5% на будь-який курс. Є знижки для студентів і випускників Level Up – знижка -7% на будь-який наступний курс.

Для студентів ВНЗ при наявності студентського – 7% на навчання, а також -10%, якщо приведете друга.

На ранкові і денні курси діють знижки до -50%

Всі курси оплачуються за реквізитами на розрахунковий рахунок. Курси від 2 до 4 місяців оплачуються одним платежем до початку навчання, курси тривалістю 5-6 місяців оплачуються 2 платежами, за курси від 6 місяців оплата проводиться щомісячно.

Так. Можна записатися на пробне заняття в групу, яка навчається не більше 2 тижнів, і якщо ви зможете самостійно вивчити пройдений матеріал, продовжите навчання з цією групою.

Запрошуємо до співпраці з Level Up!
IT-компанії
Станьте куратором курсу, адаптуйте і контролюйте програми. До вас прийдуть кращі випускники
Викладачів
Підвищіть свій професійний рейтинг, станьте популярним. Створіть власну команду
Менеджерів
Отримайте цінні знання, ділові зв’язки і весь наш досвід. Насолоджуйтесь роботою разом з нами