Про нас

Про нас

Навчальний IT-центр Level Up

Ми працюємо в ніші професійної освіти. Сотні наших студентів успішно проходять підготовку, щоб отримати нову відмінну роботу – дохідну і перспективну. Це робота в області сучасних інформаційних технологій, де фахівці цінуються на вагу золота. І в найближчому майбутньому актуальність професії буде тільки зростати.

Наш досвід роботи

Level Up був створений у 2012 році як внутрішні курси IT-компанії і виріс в незалежний великий центр навчання. З тих пір ми підготували понад 2500 випускників, які відмінно зарекомендували себе в майже двохстах підприємствах країни і світу. Сьогодні ми працюємо на конкурентному ринку комерційного IT-освіти та кожен день доводимо свою спроможність.

Місія Level Up:

Ми даємо освіту, яке забезпечує впевнений старт кар’єри в ит-індустрії, створюємо основу благополуччя людей і зростання економіки регіону.

Выполнение миссии

Програми навчання націлені на оволодіння технологіями розробки. Зміст програм регулярно оновлюється до актуальних вимог роботодавців. Крім технічних Скіл ми розвиваємо у студентів навички комунікації, тайм-менеджменту, вводимо в еджайл-методології командної роботи. Всі ці вміння вигострюються в особливому проекті для випускників – Dev Studio.

Готуємо спеціалістів за напрямами:

Розробка програмного забезпечення
Дизайн і комп’ютерна графіка
Створення веб-ресурсів
Розробка мобільних додатків
Інтернет-маркетинг і просування
Менеджмент в інформаційних технологіях
Тестування, підтримка і аналітика
Студенти займаються в групах та індивідуально. За заявкою компаній проводимо корпоративне навчання.

Серед наших клієнтів:

Наші викладачі

У нас читають кращі розробники і дизайнери. Ми запрошуємо співробітників ІТ-компаній тільки з досвідом роботи в реальному бізнесі і відмінними здібностями до викладання. Це доброзичливі, відкриті, і терплячі наставники. Ви можете приєднатися до цієї команди, якщо володієте такими якостями. Робота викладачем структурує ваш досвід, а ваші випускники зможуть стати вашими колегами.

Куратори наших курсів

Запускаючи в роботу новий курс, ми проводимо консультації з компаніями, які зацікавлені в даній технології. Редагуємо навчальні програми під їхні вимоги. Співробітники цих компаній контролюють процес навчання, рівень знань студентів, дають зворотний зв’язок і безпосередньо спілкуються з випускниками, пропонуючи їм роботу в своїх проектах. Якщо ваша компанія ще не з нами – приєднуйтесь.

Перша робота випускників

Ми допомагаємо нашим студентам знайти першу роботу і готуємо їх до співбесід. У навчальному центрі регулярно проходять зустрічі з іт-рекрутерами, де студенти дізнаються, з чого почати пошук роботи, як скласти резюме і написати правильне супровідний лист. Ми дружимо з ейчарами, і тому першими дізнаємося про нові хороших вакансії. Якщо у вас є вакансія, залиште замовлення, і ми підберемо здобувача серед наших випускників.

Комфортна інфраструктура

Особливу увагу ми приділяємо зручності навчання. Світлі аудиторії на 14 робочих місць з ноутбуками або комп’ютерами Apple. Оснащені кондиціонерами, ТВ-панелями, проекторами, маркерними дошками. У навчальному центрі 2 конференц-залу і 2 тренінг-холу. Офіс-кафе з гарячими обідами. Як правило, в групі займається 10 чоловік. У кожній аудиторії і кожному залі є питна вода, окріп, одноразовий посуд, шафа для одягу. На поверсі чергує охоронець.

Досягнення, якими ми пишаємося

На базі навчального центру ми заснували Дитячу IТ-школу СМАРТ, в ній навчається більше двох сотень школярів. Отримують навички необхідні для життя в сучасному цифровому суспільстві.

У 2015 отримали IT Education Awards в номінації розвиток IT-освіти в регіоні. Систематично проводимо відкриті івенти для всіх, хто цікавиться ІТ, і безкоштовні заняття робототехнікою в школах.

Заснували і щорічно проводимо міську конференцію «Твоя кар’єра в ІТ», яка тисячам людей допомогла зробити перший крок до успішної кар’єри в IT.

Є дійсним членом IТ Dnipro Community , входимо в комітет за освітою. Реалізуємо соціальні проекти – навчаємо переселенців і учасників АТО.

Ласкаво просимо в Level Up!