Вакансії

Вакансии IT-центра Level Up

Level Up– це навчальний IT-центр, де сотні студентів здобувають освіту, яке 100% стане в нагоді в житті. Ніяких дипломів, які збирають пил в тумбочках, застарілої технічної бази і нафталінових методів. Тільки актуальні знання, перспективні напрямки, практика і якісні інструменти.


Ми постійно розвиваємося і за 7 років зросли в ще 2 крутих проекту – IT-школу СМАРТ і Центр конференцій Parle. Зараз у нас 33 програми навчання, 43 чудових викладача та 2630 задоволених випускників. Все це стало можливим завдяки нашим менеджерам, веб-майстрам, дизайнерам, маркетологам, фінансистам і співробітникам бухгалтерії. Саме вони роблять так, щоб процеси працювали як годинник і створюють неповторну офісну атмосферу, в яку так і хочеться зануритися.


Ми цінуємо внесок кожного співробітника і розуміємо, що запорука нашого успіху – щоденна робота команди, яка не боїться змінювати уявлення суспільства про сучасний IT-освіті. Любіть складні завдання, цінуєте позитив і прагнете до постійного розвитку? Швидше надсилайте резюме в Level Up!


У нас дуже тепла атмосфера, яка ідеально підходить для розвитку талантів. Для нас важливо, щоб випускники отримували перспективну роботу, а співробітники – натхнення, професійну самореалізацію, гідну винагороду і комфортні умови праці. Ми сприймаємо зв’язок між продуктивністю і хорошим настроєм. Тому за індексом щастя в офісі стежить чуйний і турботливий HR-менеджер.


Хочете отримати роботу мрії, відчути себе на своєму місці і познайомитися з цікавими людьми? Натисніть кнопочку “Приєднатися до команди”! Гарантуємо, це змінить ваше життя на краще!

Компанія Level Up чекає вас та готова запропонувати вам:

Конкурентний рівень зарплати

Зрозумілу систему мотивації

Сучасний офіс

Умовні вирази і рекурсія

Зручний графік

Перспективи кар’єрного росту (вони регулярно обговорюються)

Соціальні гарантії

Внутрішнє навчання

Знижки на курси Level Up та IT-школи СМАРТ

Спортзал для співробітників

Драйвові корпоративи, фотосесії та виїзні заходи (екскурсії, прогулянки на яхті, пікніки і т. Д)

Дружний і веселий колектив

Можливість брати участь у важливих соціальних проектах: навчання пенсіонерів, переселенців і воїнів АТО

Запрошуємо до співпраці з Level Up!
IT-компанії
Станьте куратором курсу, адаптуйте і контролюйте програми. До вас прийдуть кращі випускники
Викладачів
Підвищіть свій професійний рейтинг, станьте популярним. Створіть власну команду
Менеджерів
Отримайте цінні знання, ділові зв’язки і весь наш досвід. Насолоджуйтесь роботою разом з нами
Список відкритих вакансій в Level Up: