1️⃣ По-перше, цим потрібно займатись: регулярно, системно та відповідально.
⠀
2️⃣ По-друге, на це потрібен час. Ти маєш бути проактивним, не чекати на дзвінок рекрутера, а самому вести активний пошук та відкликатися на вакансії та стажування. Як кажуть: Двері відчиняються тим хто стукає!
⠀
3️⃣ По-третє, якщо тобі відмовили, це не привід впадати у відчай та опускати руки. Подивись на це як на нові можливості, як на точку росту. Проаналізуй свої помилки та попроси зворотній зв’язок у роботодавця, так ти зрозумієш над чим варто попрацювати. Віднови прогалини у знаннях та вперед до нових співбесід!
⠀
Ну а тепер практичні поради:
Пошук роботи – це нові можливості!
Саме з такою думкою ти маєш починати процес пошуку роботи і скрізь шукати для себе нові можливості. Щойно ти закінчив навчання нової професії та шукаєш роботу – ти маєш розповісти у всіх соц.мережах, друзям та навіть сусіду, ніколи не знаєш хто та як зможе тобі допомогти.
Розроби чіткий план дій!
Спочатку візуалізуй свою ціль, наприклад, за 3 місяці отримати позицію QA Engeneer у команді “A”, яка розробляє web застосунки для “Y” галузі та протестувати їх основний сайт та відправити репорти. Виходячи з цього прописати план своїх робіт на кожен день та результат, який ти хочеш отримати. Переносиш задачі у планер, ставиш дедлайни та аналізуєш результат. Все як на справжній роботі. Доречі, варто розповісти про це рекрутеру , як приклад твого відповідального підходу до будь-якої задачі та дисциплінованість.
Підключай Networking!
Активуй свое життя у соц.мережах, підпишись на лідерів думок, профільних спеціалістів, слідкуй за їхніми дописами, коментуй та став запитання.
Обов’язково відвідуй усілякі безкоштовні вебінари, хакатони, стажування, знайомся з людьми, які вже працюють в ІТ, дізнавайтесь чим вони там займаються та розповідай про себе та свої цілі!
Зроби своє резюме особливим!
Ти можеш привернути увагу рекрутера за рахунок свого унікального минулого досвіду навіть не в ІТ. Наведи конкретні приклади твоїх професійних досягнень у фактах та цифрах. Стався до написання супровідного листа, як до сторітелінгу, тільки не переборщи з прикладами з особистого життя, лише професійний чи навчальний досвід)))
Навчись адаптувати резюме під вакансію!
Уважно читайте вакансію і чим займається компанія. На основі цього правильно презентуй свій досвід та знання. Підготуй запитання до рекрутера. Питання на співбесіді допоможуть тобі показати свою зацікавленість у цьому проекті чи роботі.
Завжди готуйся до співбесіди!
Навіть, якщо ти добре вчився, виконав усі практичні та домашки, ти все одно маєш готуватися до кожної співбесіди як до самого важливого іспиту у житті.
Підготуй спіч про себе!
Пошукай, як розповісти про себе англійською. Потренуйся перед камерою та вдосконалюй вимову. Нерозумно закопуватися на тому, що можна підготувати вдома.
Використовуй будь-яку можливість на роботу!
Тримай у фокусі ціль – отримати роботу в IT. Якщо у тебе немає досвіду, все одно відгукуйся на вакансії «з досвідом до 2-х років», на стажувальні програми, ти маєш показати свою зацікавленність та цілеспрямованість. Саме тиках людей хочуть бачити в команді. Технічні навички тобі допоможуть прокачати, головне твоє бажання та зацікавленність.
Ну і головне- не бійся пробувати і все в тебе вийде!
Якщо ти студент Level Up, то увесь цей шлях з тобой разом пройде наш кар’єрний менеджер, який буде тобі допомагати, підтримувати та фіксити результат!
Якщо ж ти ще не студент Level Up, то хутчіше реєструйся!
Твоя кар’єра в ІТ починається з Level Up.
Зроби перший крок – зареєструйся на безкоштовну консультацію!