IT-кар’єра для ветеранів війни

04.10.2023 1 хв
IT-кар’єра для ветеранів війни

Адаптація військових, які повертаються з війни, — це одне з найважливіших завдань сьогодення, від якого залежить майбутнє нас та нашої країни в цілому. І мова не тільки про психологічну реабілітацію, а й можливість для захисників і захисниць бути частиною економічно активного населення, працювати, достойно заробляти, відчувати себе вільно та впевнено, мати можливість розвиватися та забезпечувати власні сім’ї.

IT-кар’єра для військових від Level Up

– це соціальна ініціатива, метою якої є допомога військовим адаптуватися до мирного життя, опанувати IT-професію та знайти роботу в IT.

Хто ми?

IT-кар’єра для ветеранів війни

Навчальний IT-центр Level Up – це велика команда, яка протягом понад 11 років допомагає людям опанувати або змінити спеціальність та розпочати кар’єру у сфері IT.

Level Up – це не просто навчання. Ми допомагаємо підібрати IT-напрямок, враховуючи ваші здібності, таланти та особливості, а також скласти персональний план розвитку. Ви навчатиметесь у найсильніших практиків, створите гідний проект для свого портфоліо, прокачаєте власні навички з особистої ефективності та отримаєте підтримку від центру кар’єри.

Команда Level Up буквально “за руку” проведе вас через всі етапи до працевлаштування у найкращі компанії, де чекають саме на вас.

Ми можемо і хочемо допомогти нашим захисникам у тому, в чому маємо найкращу компетенцію – знайти своє місце в IT!

Що ми пропонуємо:

🎯 Безкоштовна профорієнтація

Зустріч з експертом, який допоможе вибрати IT-спеціальність, яка підійде саме вам з урахуванням попереднього життєвого досвіду, уподобань, поточних знань та навичок, і скласти покроковий план переходу в IT.

🎯 Пробне заняття – безкоштовно

Підключення до діючої групи на заняття – це чудова можливість познайомитися з викладачем, впевнитися в його професіоналізмі та доступності викладання.

🎯 Знижку 20% на будь-який курс

Безкоштовне не завжди означає якісне! Дійсно, зараз існує безліч безкоштовних навчальних програм для ветеранів, але немає жодних підтверджень їх результативності. Ми ж прагнемо допомогти саме тим, хто дійсно хоче розпочати кар’єру в IT та готовий працювати для цього, інвестувати свій час та кошти. Наша мета – це ваше працевлаштування! Зі свого боку ми гарантуємо 100% зацікавленість у вашому успіху.

Ознайомитись з напрямками та відкритими наборами можна тут .

🎯 Допомога у працевлаштуванні – безкоштовно

Ми не можемо пройти співбесіду за вас, але можемо зробити максимум, щоб привести до завітного оферу. Наші кар’єрні менеджери допоможуть вам скласти персональний план пошуку роботи, оформити IT-резюме, адаптувати його під конкретну вакансію, написати супровідний лист та заповнити свій профіль у LinkedIn. Постійна підтримка, підготовка, рекомендації та зворотний зв’язок, а також кар’єрні заходи, зустрічі-знайомства з компаніями та потенційними роботодавцями на захисті випускного проєкту. Це те, що допоможе скоротити ваш шлях до працевлаштування.

Тож, якщо Ви готові до нових викликів у житті, готові попрацювати заради кращого майбутнього, яке може настати вже через 6-10 місяців, ми допоможемо Вам в цьому. Але Ви маєте розуміти, що успіх залежить від злагодженої роботи між нами.

Ми допоможемо здобути гідну професію, навіть без досвіду в IT!

IT-кар’єра для ветеранів війни

Твоя кар’єра в ІТ починається з Level Up.

Зроби перший крок – зареєструйся на безкоштовну консультацію! І ми допоможемо обрати IT-професію, яка підійде саме Вам.