Отримай досвід у DevStudio та забезпеч собі успішну кар’єру!

12.07.2019 1 мин

16 липня о 18:30 чекаємо наших студентів та випускників курсу РНР на презентацію нового проекту від Level UP — DevStudio. Ми зібрали та проаналізували необхідні вимоги до ІТ-спеціалістів рівня Junior, визначили, чого саме не вистачає нашим випускникам для успішного працевлаштування і створили абсолютно новий формат — прототип реальної ІТ-компанії, а за основу взяли пробний проект електронного журналу.

Студія розробки DevStudio від Level UP — це справжня можливість попрацювати в команді та отримати реальний практичний досвід. Ми організували роботу в студії таким чином, щоб вона була максимально наближена до реальних умов роботи в справжній IT-компанії.

І зараз ми запрошуємо наших студентів та всіх бажаючих попрацювати над живим проектом: ми створимо свою версію наднеобхідного ресурсу — електронний журнал, яким змогли б користуватися і викладачі, і студенти, і співробітники Навчального центру.

Разом із провідними ІТ-спеціалістами нашого міста ми сформували технічне завдання на основі вимог усіх сторін, які потенційно могли б користуватися цим продуктом. У найближчих планах — спроба реалізувати цей проект, використовуючи знання та вміння студентів кожного курсу, а поки що сформовано понад 200 задач для випускників та студентів курсу РНР. Саме ці задачі виконуватиме перша команда, яку ми формуватимемо 16 липня.

Що чекає на мене на презентації?

  • Презентація організаційної структури проекту
  • Склад команд, ролі та обов’язки учасників
  • Методи, принципи та методології роботи над проектом
  • Презентація задач, з якими доведеться працювати під час роботи першій команді
  • Освітлення результатів, яких ми маємо досягти при успішному запуску першої команди

У якості спікерів ми запросили проджект-менеджера DevStudio Марину Янкулу та РНР-ментора DevStudio Володимира Ніколаєнко. Впевнені, вони додадуть драйву у презентацію.

Що мені дасть участь у проекті?

Це безцінний досвід роботи у команді + робота над реальним проектом. Фактично це безпрограшний пункт для вашого резюме і плюс сто балів до вірогідності працевлаштування у хорошу ІТ-компанію.

Деталі заходу

Дата

16 липня 18:30

Локація

вул. Троїцька, 21Г.

ВАРТІСТЬ

безкоштовно

Реєстрація обов’язкова!

Дзвоніть за телефонами:

+38 (099) 731 83 85

+38 (067) 434 53 69

Або заповніть форму:

Регистрация закрыта