Зихист випускних проектів курсу Web design

  • 11.09.2019

Цікаві та професійні проекти представили випускники курсу Web design на відкритому захисті. Яскравою та незабутньою подією вересня став випуск курсу Web design 19-1 у навчальному центрі Level Up.

На відкритому захисті підсумкових проектів п’ятеро випускників продемонстрували, чому вони навчилися за 6 місяців.

Новоспечені фахівці представили наступні проекти:

  • Олена Андрєєва — «Типи домашніх тренувань»
  • Вероніка Згоннікова — «Інтернет-магазин квітів»
  • Катерина Зільберман — «Квіз мода»
  • Калужина Римма – «Сухі сніданки»
  • Туруша Денис – «Авто США»

Роботи наших випускників:

Викладач Катерина Яковишина була одночасно потужною підтримкою та суворим критиком своїм вихованцям.

На заході у якості експерта і потенційного роботодавця був присутній провідний дизайнер компанії Tubik Studio  Антон Чирський, який високо оцінив роботи студентів та дав кожному цінні рекомендації та поради.

«З нуля і такий результат – це реально круто!»,- саме так висловився Антон про підсумкові роботи.

Він порекомендував випускникам дивитися якомога більше робіт затребуваних професіоналів у сфері дизайну, багато практикувати та не боятися демонструвати свої напрацювання потенційним роботодавцям.

«Використовуйте нестандартні прийоми, прагніть до того, щоб лендінг передавав емоції», — дав пораду практикуючий дизайнер.

На захисті були присутні студенти з інших групи та напрямів навчання, для яких цей захід був дуже корисним та пізнавальним, адже їх захист проектів — попереду.

Випускники не втрачають часу даремно і вже активно працюють з кар’єрним консультантом Анею, яка допомагає їм скласти гарне резюме, підготуватися до співбесіди та займається підбором вакансій вчорашніх студентів. Варто відзначити, що один з випускників — Туруша Денис – вже знайшов роботу.

Захід закінчився дуже тепло та душевно — студенти привітали викладача з випуском, а після офіційної частини залишилися для обговорення своїх проектів.