Чи важко потрапити в IT у 2023 році?

07.07.2023 1 хв
Чи важко потрапити в IT у 2023 році?

Всі кажуть, що потрапити в IT у 2023 році важко. Давайте спробуємо розібратись, чи це так насправді.

Навіть в умовах війни українське IT залишається однією з ключових галузей економіки нашої держави та демонструє неймовірну гнучкість та адаптивність. Так, дійсно, хвиля скорочень та спад пропозицій на ринку праці не обійшла й сферу IT. Конкуренція та процес пошуку роботи стали важчими та довшими ніж до війни. Ще 1,5 роки тому твої шанси отримати роботу з мінімальним набором знань та без досвіду були в декілька разів вищими. Зараз же конкуренція набагато більша.

Але, спираючись на наш досвід та досвід наших випускників, ми бачимо, що той, хто справді хоче знайти роботу і прикладає до цього зусилля, а не просто чекає на чудо, той працевлаштовується незалежно від кризи, відсутності досвіду і навіть в умовах обмеженої кількості пропозицій. І ми знаємо, як допомогти таким людям не тільки опанувати професію, а й працевлаштуватися.

Три складові успіху:

1⃣ Якість освіти

Ми приділяємо цьому особливу увагу. Усі навчальні програми Level Up відповідають потребам ринку та проходять рев’ю IT-компаній. Викладачі – це діючі спеціалісти з галузі, які самі пройшли шлях становлення, як спеціаліст, і точно знають, який набір знань та навичок потрібен для старту кар’єри в IT.

Звичайно, твоє навчання буде тривати довше, ніж безкоштовний курс в Інтернеті чи якийсь марафон. Але, навчаючись в Level Up, ти матимеш постійну підтримку на зворотний зв’язок від свого ментора. Тому свою інвестицію в навчання ти повернеш уже за 1-2 місяці роботи.

2⃣ Підготовка до працевлаштування

І тут особливою є підтримка нашого кар’єрного центру, де тобі допоможуть скласти персональний план пошуку роботи, оформити IT-резюме, навчитись адаптувати його під конкретну вакансію, писати супровідний лист та заповнити свій профіль у LinkedIn.  Навчать самостійно шукати роботу, а також допоможуть підготуватися до співбесід та виконання тестових завдань.

3⃣ Постійний супровід

Ми не можемо пройти співбесіду за тебе, але можемо зробити максимум, щоб провести тебе до завітного оферу. Постійна підтримка, підготовка, рекомендації та зворотний зв’язок від кар’єрного менеджера Level Up, а також кар’єрні заходи, зустрічі-знайомства з компаніями та потенційними роботодавцями на захисті твого проекту. Це те, що допоможе скоротити твій шлях до працевлаштування.

_______________________________________________________

Тож, якщо ти готовий до нових викликів життя, готовий по вджобувати заради кращого майбутнього, яке може настати вже через 8-10 місяців, ми допоможемо тобі в цьому. Але ти маєш розуміти, що успіх залежить від злагодженої нашої з тобой роботи. 

Ти повинен бути готовим максимально віддаватися навчанню, виконувати всі наші рекомендації та бути проактивним, навіть іноді відмовлятися від поїздок з друзями чи сім’єю на пікнік і замість цього сидіти і виконувати домашку чи тестове завдання, оскільки результат вартий цих зусиль. З нашого боку ми гарантуємо свою 100% залученість та підтримку для твого працевлаштування в IT.

Чи важко потрапити в IT у 2023 році?

Твоя кар’єра в ІТ починається з Level Up.

Зроби перший крок – зареєструйся на безкоштовну консультацію!