IT-департамент Приватбанку-відмінний стартовий майданчик для розвитку кар’єри в IT

29.01.2020 1 хв
ПриватБанк – не тільки найбільший банк України, це ще й софтверна компанія, що виробляє програмні продукти для потреб свого бізнесу. В IT департаменті ПриватБанк працює понад 500 фахівців різних рівнів та напрямків, які розробляють інноваційні програмні комплекси. Ними користуються жителі не тільки України, а й Грузії, Латвії та інших країн.

У ПриватБанку впроваджуються цікаві IT проекти, а також працює своя IT школа, яка випускає кваліфікованих Java програмістів і бізнес-аналітиків з подальшим працевлаштуванням в ПриватБанку.

Банк неодноразово отримував різні нагороди як “найбільш інноваційний банк”. Не дивно, що він зайняв почесне місце в рейтингу IT / телеком-зрілості українських компаній, підготовлений порталом Delo.UA спільно з експертами “Київстар «в рамках” ТОП-100. Рейтинг найбільших компаній України”»

Обсяг інвестицій в ІТ-інфраструктуру Приватбанку становить близько 1 млрд грн., а щорічний бюджет на ІТ: на зарплати-близько 300 млн грн, на обладнання та програмне забезпечення — 280 млн грн.

Level Up давно і тісно співпрацює IT-департаментом ПриватБанк. Ми часто запрошуємо кращих IT фахівців банку в якості викладачів-практиків, спікерів на наші івенти та експертів на відкриті проекти. А двері Level Up завжди відкриті для співробітників ПриватБанк, які хочуть підвищити рівень кваліфікації в IT.

Багато наших випускників почали свою кар’єру саме в IT-департаменті Приватбанку. А оскільки потреба у кваліфікованих фахівцях тільки зростає, наша співпраця обов’язково буде довготривалою і плідною.