JOB OFFER – на що варто звернути увагу. Рекомендації новачкам

03.01.2023 1 хв

Ну ось нарешті ви пройшли цей довгий та складний шлях низки співбесід з рекрутерами, HR та технічними спеціалістами і роботодавець готовий зробити вам пропозицію – Job offer.

Ми оформили поради від нашого кар’єрного менеджера, які допоможуть вам на старті зрозуміти переваги та якість запропонованого джоб оферу. Не загубіть цю статтю й діліться із друзями!

JOB OFFER може буди двох типів формальний та не формальний. Давайте розберемося у чому їх різниця.

1. Формальний (письмовий)

Цей тип пропозиції більш схильні компанії західного зразка, які дотримуються усіх стандартів та правил оформлення співробітників. Тому будьте готові, що в таких компаніях умови та домовленності рекрутери будуть узгоджувати з юристами. В цьому не має нічого поганого, просто на це піде трохи більше часу, запасіться терпінням.

2. Неформальний (усний)

Так як job offer не має юридичної сили у нашому трудовому законодавстві, більшість бізнесу не бачить сенсу у створенні складання складних юридичних документів.
У зв’язку з цим досить часто роботодавець може усно робити пропозицію та дублювати умови вам на імейл.

Якщо ж ви отримали тільки устну пропозицію, ви можете надіслати листа своєму майбутньому роботодавцеві з проханням деталізувати умови вашого offera.

На що саме вам слід звернути увагу?

  • На яку посаду вас беруть у компанію та на який проект
  • Кому ви будете підпорядковуватись
  • Тривалість вашого випробувального терміну
  • Дату коли ви маєте приступити до своїх обов’язків
  • Робота у форматі full time/part time та приблизне завантаження на тиждень (кількість годин)
  • Розмір заробітної платні на місяц та в яких числах відбувається її виплата

У будь-якому разі, фіксуйте джоб офер так, аби його можна було перечитати. Не в усному форматі. Це допоможе уникнути непорозумінь з обох сторін.

Команда Level Up залюбки допомагає своїм студентам і випускникам скласти резюме, оформити Linkedin і перевірити запропонований роботодавцем джоб офер. Ми дбаємо про кожного з вас!

Долучайтеся, залишаючи заявку на навчання тут. Допоможемо обрати спеціальність і, згодом, працевлаштуватися.