Level Up готуватиме IT-фахівців для компаній з Німеччини та Австрії

03.12.2019 1 хв

Кілька тижнів тому до нас завітали гості з Німеччини та Австрії. Спільнота Eastablish дуже зацікавлена у співпраці з Україною у зв’язку з нестачею кадрів у своїх країнах. 

Гості вже були на екскурсії в нашому навчальному центрі, а тепер знову повернулися, щоб обговорити можливість співпраці та презентації України в Австрії.

Днями ми зустрілися з операційним директором Eastablish Девідом Дрекслером..

Керівник навчального центру Level Up Марина Янкула дала інтерв’ю, в якому розповіла про особливості комерційної освіти в Україні та Дніпрі, про її необхідність.

Девід був присутній на заняттях наших студентів та студентів IТ-школи СМАРТ і знімав про це ролик. Він був приємно здивований кількістю та рівнем підготовки наших студентів і викладачів. Також він відзначив відмінне наповнення програм і їх відповідність вимогам європейського ринку.

Марина запрошена спікером на конференцію в Вену в квітні. Детальніше про це ми розповімо зовсім скоро. Чекайте наше відео з інтерв’ю в соціальних мережах і ютуб-каналі.

Все ще мрієте про кар’єру в IT? Саме час-діяти!

Запишіться на безкоштовну консультацію з нашим кар’єрним консультантом!

Він допоможе вибрати відповідний IT-напрямок, враховуючи ваші здібності, таланти і особливості, а також скласти персональний план розвитку.

Хочете записатися на консультацію?

Залишайте заявку і ми зв’яжемось з вами найближчим часом.