Отримай досвід в Dev Studio і забезпеч собі успішну кар’єру!

30.12.2019 1 хв
Реєстрація закрита

15 січня о 18:30 чекаємо наших студентів і випускників курсу РНР на презентацію проекту від Level UP — DevStudio. Ми зібрали і проаналізували необхідні вимоги до IT-фахівцям рівня Junior, визначили, чого саме не вистачає нашим випускникам для успішного працевлаштування і створили абсолютно новий формат – прототип реальної IT-компанії, а за основу взяли пробний проект електронного журналу.

Студія розробки DevStudio від Level UP – це реальна можливість попрацювати в команді і отримати реальний практичний досвід. Ми організували роботу в студії таким чином, щоб вона була максимально наближена до реальних умов роботи в справжній IT-компанії.

І зараз ми запрошуємо наших студентів і всіх бажаючих попрацювати над живим проектом: ми створимо свою версію наднеобхідного ресурсу – електронний журнал, яким змогли б користуватися і викладачі, і студенти, і співробітники Навчального центру.

Разом з провідними IT-фахівцями нашого міста ми сформували технічне завдання на основі вимог усіх боків, які потенційно могли б користуватися цим продуктом. У найближчих планах – спроба реалізувати цей проект, використовуючи знання і вміння студентів кожного курсу, а поки сформований список з понад 200 завдань для випускників та студентів курсу РНР. Саме ці завдання виконувати перша команда, яку ми будемо формувати 15 січня.

Що чекає мене на презентації?

  • Презентація організаційної структури проекту
  • Склад команд, ролі і обов’язки учасників
  • Методи, принципи і методології роботи над проектом
  • Презентація завдань, з якими доведеться працювати під час роботи першої команді
  • Висвітлення результатів, яких ми повинні досягти при успішному запуску першої команди

В якості спікерів ми запросили проджект-менеджера DevStudio Марину Янкулу і РНР-ментора DevStudio Володимира Ніколаєнко. Впевнені, вони додадуть драйву в презентацію.

Що мені дасть участь у проекті?

Це безцінний досвід роботи в команді + робота над реальним проектом. Фактично це безпрограшний пункт для вашого резюме і плюс сто балів до ймовірності працевлаштування в гарну IT-компанію.

Деталі заходу

Дата

15 січня 18:30

Локація

вул. Троїцька, 21Г.

Вартість

Безкоштовно

Реєстрація обов’язкова!

Дзвоніть за телефонами:

+38 (099) 731 83 85

+38 (067) 434 53 69

Або заповніть форму:

Реєстрація закрита