Відкриваємо безкоштовний доступ до відеозаписів наших курсів для українців

30.03.2022 1 хв
Реєстрація закрита

Друзі, ми з вами зараз переживаємо дуже нелегкі часи.  Але ми розуміємо, що нам з вами потрібно буде відбудовувати нашу державу та відновлювати економіку. 

Тому ми хочемо допомогти усім амбіційним та цілеспрямованим українцям якнайшвидше опанувати нову професію в сфері ІТ. Для цього ми відкриваємо доступ до відеозаписів наших курсів.

IT-професія – це гарантія, що ви будете  забезпечені роботою та достойною заробітною платою, незалежно від незалежно від віку, часу, обставин та місця знаходження.

Обирайте курси і опановуйте нові знання:

Web -дизайн

Графічний дизайн

UI/UX Design

Тестування ПЗ (Manual) 

Програмування Python

IT Project management   

Звертаємо вашу увагу! Відеозаписи занять не є підготовленим матеріалом онлайн-курсу. Це супровідний відеозапис наших офлайн занять з теоретичними та практичними матеріалами від викладача та коментарями студентів. 

Звичайно, без постійного зворотнього зв’язку від ментора буде складно, але якщо ви будете докладати максимум зусиль, то у вас все вийде. 

Крім того,  це гарна можливість спробувати себе в різних IT-спеціальностях та обрати найкращу для себе. 

Також ви маєте можливість отримати безкоштовну онлайн-консультацію від кар’єрного менеджера Level Up. Вона допоможе вам підібрати  IT-напрямок,  враховуючи ваші здібності, таланти та попередній досвід. А також допоможе скласти персональний план розвитку в IT.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, залишайте заявку та коротко розкажіть про себе  – звідки ви, чим ви займалися, що вам подобається і які у вас цілі. 

Віримо в перемогу! Все буде Україна!

Реєстрація обов’язкова!

Дзвоніть за телефонами:

+38 (099) 731 83 85

+38 (067) 434 53 69

Або заповніть форму:

Реєстрація закрита