WOW Corporation – надійний партнер та відповідальний роботодавець

29.01.2020 1 хв

WOW Corporation – міжнародна аутсорсингова компанія з широким арсеналом засобів з організації продажів, залучення, обслуговування та технічної підтримки клієнтів з різних сфер бізнесу.

Сьогодні Wow Corporation-це:

  • Більше 200 професійних співробітників;
  • Новітнє технічне забезпечення;
  • 8 років стабільної роботи;
  • 400 успішних проектів.

Один з перспективних напрямків роботи компанії – IT-аутсорсинг – сучасна послуга для бізнесу, популярність якої з кожним роком шалено зростає.

Крім цілодобової підтримки роботи колл-центру, IT-фахівці WOW Corporation здійснюють: налаштування локальної мережі (LAN), комп’ютерну допомогу по телефону, віддалену діагностику комп’ютерів (онлайн), надають послугу зберігання інформації, модернізації обладнання, дистанційного навчання ПК.

Основна політика компанії: стабільність, чесність, турбота про персонал. Колектив WOW Corporation – це згуртована команда.

Level Up та WOW Corporation – дружні сусіди. Наші офіси розташовані в одній будівлі, що сприяє тісним добросусідським відносинам та взаємовигідній співпраці.

Фахівці компанії – часті гості на наших івентах, захистах випускних проектів. WOW Corporation з радістю приймає наших випускників на роботу та направляє до нас своїх співробітників на підвищення кваліфікації.