Anadea – Ми цінуємо розвиток і роботу в задоволення

18.11.2019 1 хв

Anadea Inc. – міжнародна аутсорсингова компанія з розробки програмного забезпечення для веб та мобільних пристроїв. На ринку IT вже більше 19 років. Має головний офіс в США, а також філії в Україні (м. Дніпро), Іспанії та Білорусі. Тільки у Дніпровській філії Anadea Inc. працює більше 70 співробітників.

Основними замовниками послуг Anadea Inc. є великі корпорації та середні підприємства з США, Європи, Австралії, Японії, Нової Зеландії та інших країн.

Компанія виконує проекти з допомогою: HTML5, CSS3, SASS, LESS, Bootstrap, JavaScript, CoffeeScript, jQuery, Backbone.js, React.js, Angular.js, Knockout.js, Underscore.js, Lodash.

Розробляє проекти під мобільні платформи: Android, iOS / OSX / WatchOS (Objective-C, Swift), React Native.

IT-центр Level Up дуже цінує співпрацю та дорожить дружбою з компанією Anadea. Ми вдячні за можливість екскурсій в офіс компанії, за допомогу в проведенні кваліфікованих івентів та можливість стажування для наших студентів. Пишаємося нашими випускниками, які вже стали співробітниками Anadea.

Ми завжди раді бачити представників HR-департаменту компанії на захисті випускних проектів. Дуже цінуємо рекомендації фахівців Anadea щодо поліпшення навчальної програми для наших курсів по Java script

Трохи відкриємо завісу – в Level Up дуже скоро запуститься практичний курс Рекрутинг в IT + HR, який був розроблений HRD Anadea Вірою Глушковою.

Курс Рекрутинг в IT + HR включає в себе кращі світові методики та практики. Він буде корисним не тільки для новачків, але і для фахівців, адже в ньому ви розберете кращі кейси

Хочете познайомитися в компанією Anadea?

Залишайте заявку і ми запросимо вас на наступну екскурсію до них в офіс.